KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15684431
nr 1568 4431
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pastell, Kust. Signerad, daterad -63. Bildmått: 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:24:31
100 kr
150 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas